pl en de fr

Oferta

Kontakt

Adres siedziby firmy:

GAZDA
ul. Norwida 18
59-706 Gromadka
(pow. Bolesławiec)


tel. 607 744 724


email: 

Oferta domów z bali

Budując dom, stawia się na dobrą inwestycję na lata. Każdy właściciel bowiem pragnie, by to co powstaje, w pełni spełniało swoje zadania i dawało satysfakcję na wiele długich i owocnych lat. Nie każda firma jest w stanie zapewnić klientowi najwyższą jakość usług, najlepsze rozwiązania, jak również i najlepsze metody produkcji.

 

Profesjonalna, rzetelna, pełna wiedzy i doświadczenia, to wszystko zapewnia nasza firma - firma Gazda.

To właśnie dla Państwa stworzyliśmy ofertę, która zaspokoi Państwa oczekiwania.

 

Jesteśmy zupełnie inni, niż każda specjalizująca się w tej pracy firma. Stawiamy przede wszystkim na uzyskanie jak najlepszego efektu, poprzez zadowolenie naszego klienta. W pracy swojej oferujemy domy z bali, budowane tradycyjną, góralską metodą, w której wykorzystuje się lite, ręcznie ciosane i obrabiane bale o średnicy nawet  50 cm!

 

Drewno, które wykorzystujemy do realizacji projektu, wcześniej jest przez nas dokładnie przygotowywane aby konstrukcja budynku miała odpowiednią trwałość, wytrzymałość.

 

Oferujemy różne rodzaje uszczelnienia bali - uszczelnienie na podwójne pióra wraz z uszczelkami lub uszczelnienie i łączenie bali warkoczem z wiórów drzewnych. Spełniamy oczekiwania, nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Cała oferta obejmuje wykonanie domów z następujących przekrojów bala:

 

© 2011 dom-z-bala.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: scnet