pl en de fr

Oferta

Kontakt

Adres siedziby firmy:

GAZDA
ul. Norwida 18
59-706 Gromadka
(pow. Bolesławiec)


tel. 607 744 724


email:  gazda@domzbala.pl

Polecamy: Chata Pod Śnieżką


Oferta domów z bali

Każdy kto decyduje się na budowę własnych czterech ścian chce żeby były one funkcjonalne i odpowiednio dopasowane do jego potrzeb. Bardzo ważna jest także trwałość materiałów z jakich zostanie stworzona konstrukcja oraz jej wytrzymałość na działanie czynników zewnętrznych.

 

Dlatego nasza firma - Gazda - świadczy swoje usługi profesjonalnie i rzetelnie, dzięki zatrudnionym specjalistom tworzymy wytrzymałe i trwałe domy drewniane z bali. Mamy również nadzieję, że nasza oferta w pełni odpowie na Państwa oczekiwania i potrzeby.

 

Jesteśmy zupełnie inni, niż każda specjalizująca się w tej pracy firma. Stawiamy przede wszystkim na uzyskanie jak najlepszego efektu, poprzez zadowolenie naszego klienta. W pracy swojej oferujemy domy góralskie budowane tradycyjną, góralską metodą, w której wykorzystuje się lite, ręcznie ciosane i obrabiane bale o średnicy nawet 50 cm!

 

Starannie selekcjonujemy drewno, z którego tworzymy domy góralskie, dzięki czemu stworzona z nich konstrukcja jest wytrzymała.

 

Zależy nam również na tym, aby zapewnić klientom wybierającym obiekty tworzone z bali odpowiednią termoizolację w pomieszczeniach. W związku z tym w ramach naszych usług możliwe jest ich uszczelnienie, możemy wykonać je na dwa sposoby. Pierwszy z nich obejmuje uszczelnienie na podwójne pióra, natomiast drugi polega na łączeniu ich ze sobą za pomocą warkoczy stworzonych z wiórów drzewnych.

 

Wszystkie te dostępne w ramach naszych usług rozwiązania mają na celu spełnić oczekiwania i wymagania klientów.

 

Cała oferta obejmuje wykonanie domów góralskich z następujących przekrojów bali:

 

© 2011 dom-z-bala.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: scnet