pl en de fr

Oferta

Kontakt

Adres siedziby firmy:

GAZDA
ul. Norwida 18
59-706 Gromadka
(pow. Bolesławiec)


tel. 607 744 724


email: 

Domy drewniane z bali pod klucz

pierwsze_640    uj_01_640_01

Chcesz zamieszkać w takim budynku, który jest nie tylko przytulny i funkcjonalny, ale także estetyczny i tchnący spokojem? Marzysz, by Twoja rodzina mogła schronić się w nim przed zgiełkiem i pośpiechem, jaki wypełnia życie? Szukasz bezpiecznej przystani, drewnianego domu z bali otoczonego zielenią?

 

Jeśli rozpoznałeś siebie w powyższych zdaniach, to znaczy, że mamy to, czego szukasz. Od lat nasi cieśle tworzą domy z bali. Oddajemy do Twojej dyspozycji zarówno budynki w stanie surowym otwartym, zamkniętym i pod klucz.

 

Budowane przez nas domy z bali są odporne na zmienne warunki pogodowe, nie przegrzewają się latem ani nie wyziębiają zimą, a przede wszystkim są funkcjonalne i bardzo estetyczne. Nasze doświadczenie i umiejętności są kluczem do szybkiego montażu obiektów. Dzięki temu nie musisz długo czekać, aż budynek wykończymy pod klucz. Całości dopełnia niezawyżony, konkurencyjny cennik.

 

Galeria

Wykonywane przez nas obiekty to wyraz mistrzowskich umiejętności naszych pracowników. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia zdjęć z realizacji projektów. Zobaczysz obiekty wykonane góralską metodą, z użyciem ręcznie ciosanych, litych bali, wspaniale prezentujących się na elewacjach.

 

Chcemy też zwrócić uwagę na drewniane wykończenia – filary, okiennie, stropy czy schody o stopniach wykonanych z pojedynczych, litych kawałków pnia. Do wykończenia domów, ze względów estetycznych, wykorzystujemy poza drewnem także kamień.

 

Projekty

Drewniany dom z bali ma być dla Ciebie ostoją, wytchnieniem i miejscem, gdzie ognisko domowe płonie jasno i ciepło. Dlatego nie spiesz się z podejmowaniem decyzji o tym, jak ma on wyglądać, przemyśl to na spokojnie. Kiedy oddamy w Twoje ręce klucz do budynku, chcemy, byś był z niego całkowicie zadowolony – zarówno jeśli chodzi o jego wygląd, funkcjonalność, jak i cenę.

 

Zapraszamy Cię do obejrzenia gotowych projektów drewnianych domów z bala. Możesz wybrać jeden z nich, możesz też potraktować je jako inspirację przy zamawianiu indywidualnego projektu. W naszym katalogu znajdziesz kilkaset planów w różnych zakresach cenowych, zarówno niewielkich obiektów o wielkości 30 metrów kwadratowych, jak i dużych rezydencji, do nawet 300 metrów kwadratowych.

 

Cennik

W zależności od tego, czy oczekujesz budynku w stanie surowym otwartym, zamkniętym czy pod klucz, cena za całość usługi będzie się różnić.

 

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem i pełną listą prac, jakie wykonujemy na każdym etapie budowania domów z bali, a także z orientacyjną ceną za metr kwadratowy w każdym z trzech wariantów.

 

Marzenie o własnym, drewnianym domku wcale nie jest tak odległe od realizacji. Znalazłeś już profesjonalistów – nas, firmę Gazda. Teraz czas na projekt.

 

Nie zwlekaj – sięgnij po klucz do Twojej bezpiecznej przystani!

 

© 2011 dom-z-bala.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: scnet