pl en de fr

Oferta

Kontakt

Adres siedziby firmy:

GAZDA
ul. Norwida 18
59-706 Gromadka
(pow. Bolesławiec)


tel. 607 744 724


email:  gazda@domzbala.pl

Polecamy: Chata Pod Śnieżką


Jak zamówić?

Fakt, iż trafili Państwo na stronę internetową firmy Gazda może oznaczać tylko jedno – są Państwo zainteresowani zamieszkaniem w wymarzonym domu z bali.

 

Chętnie umożliwimy spełnienie tych planów i zapewne nierzadko – marzeń. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Kompleksowo zadbamy o to, aby zbudowane przez naszych cieśli obiekty zapewniły Państwu optymalne, komfortowe warunki życia.

 

Złożenie zamówienia na dom z bali jest bardzo proste:

 

KONTAKT

Pierwszy kontakt Klienta z firmą Gazda to z reguły kontakt telefoniczny lub mailowy. Na tym etapie ustalamy Państwa oczekiwania odnośnie samego projektu, zakresu prac budowlanych, jakie mają zostać przez nas wykonane, dogodny termin oraz wiele innych kwestii.

 

FORMALNOŚCI

 

PŁATNOŚCI

Są one szczegółowo opisane w harmonogramie prac i płatności, który stanowi załącznik do umowy. Dzięki temu, Klient ma pełną wiedzę kiedy i jaką kwotę po zakończeniu danych prac powinien uregulować, wykorzystując środki własne lub kredyt hipoteczny. W przypadku Klientów korzystających z tej drugiej opcji – załącznik ten będzie również stanowił niezbędną informację dla banku.

 

W przypadku pytań lub wątpliwości – zapraszamy do kontaktu:

© 2011 dom-z-bala.com.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: scnet