+48 607 744 724
Domy drewniane z bali pod klucz

Jak zamówić?

Fakt, iż trafili Państwo na stronę internetową firmy Gazda może oznaczać tylko jedno – są Państwo zainteresowani zamieszkaniem w wymarzonym domu z bali.

Chętnie umożliwimy spełnienie tych planów i zapewne nierzadko – marzeń. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Kompleksowo zadbamy o to, aby zbudowane przez naszych cieśli obiekty zapewniły Państwu optymalne, komfortowe warunki życia.

Złożenie zamówienia na dom z bali jest bardzo proste:

KONTAKT

Pierwszy kontakt Klienta z firmą Gazda to z reguły kontakt telefoniczny lub mailowy. Na tym etapie ustalamy Państwa oczekiwania odnośnie samego projektu, zakresu prac budowlanych, jakie mają zostać przez nas wykonane, dogodny termin oraz wiele innych kwestii.

FORMALNOŚCI

  • Projekt – jeżeli Klient posiada już gotowy projekt (standardowy lub indywidualny), prosimy o jego przesłanie pocztą elektroniczną lub o podanie adresu strony, na której się znajduje.
  • Wycena – na podstawie projektu domu z bali dokonujemy wyceny ustalonego z Klientem zakresu prac w różnych standardach (wykonanie do stanu surowego otwartego lub zamkniętego, a jeśli Klient zna swoje oczekiwania – w wersji wykończonej). Zwykle najczęściej wyceniamy koszt budowy domu w stanie surowym zamkniętym, bowiem na tym etapie jest tylko kilka elementów wymagających uzgodnień. Natomiast wersja wykończona („pod klucz”) wymaga szczegółowego omówienia rodzaju i standardu materiałów wykończeniowych (np. ociepleń, ścian, podłóg, schodów i wielu innych), jakie zostaną zastosowane.
  • Umowa – przygotowujemy ją, kiedy Klient, który otrzymał wycenę jest zainteresowany współpracą z naszą firmą. Podczas wspólnego spotkania (u nas w firmie lub na działce Klienta) podpisujemy umowę, uwzględniając w niej zarówno wysokość kwot do zapłaty za poszczególne etapy prac związanych z budową domu z bali, jak i terminy ich wykonania.

PŁATNOŚCI

Są one szczegółowo opisane w harmonogramie prac i płatności, który stanowi załącznik do umowy. Dzięki temu, Klient ma pełną wiedzę kiedy i jaką kwotę po zakończeniu danych prac powinien uregulować, wykorzystując środki własne lub kredyt hipoteczny. W przypadku Klientów korzystających z tej drugiej opcji – załącznik ten będzie również stanowił niezbędną informację dla banku.

W przypadku pytań lub wątpliwości – zapraszamy do kontaktu: