+48 607 744 724
Domy drewniane z bali pod klucz

Nasza firma

Rzetelność. Profesjonalizm. Pasja.

Te trzy atrybuty najlepiej charakteryzują naszą firmę, działającą w branży od wielu lat i wykonującą dla swoich Klientów domy z bali.

Dokładamy wszelkich starań, aby poziom świadczony przez nas usług sprostał Państwa oczekiwaniom – każdy drewniany obiekt, który został do tej pory wykonany przez cieśli z firmy Gazda doskonale pokazuje, z jakim zaangażowaniem podchodzimy do realizowanych zleceń.

Bezpieczne. Komfortowe. Zdrowe.

Takie właśnie są drewniane domy z bali, które budujemy. Sięgamy po wyselekcjonowany surowiec, pochodzący ze sprawdzonych źródeł. Jest on następnie poddawany odpowiedniej obróbce – sezonowany oraz impregnowany. Zyskuje tym samym znacznie lepsze właściwości użytkowe, staje się odporny na biodegradację oraz ogień.

Nigdy nie oszczędzamy na materiale, dlatego stosowane przez nas elementy konstrukcyjne zawsze mają optymalną grubość – w rezultacie, wykonane obiekty bez trudu spełniają standardy względem termoizolacyjności, co z czasem przekłada się na wymierne korzyści ekonomiczne.

Zastosowanie naturalnych materiałów konstrukcyjnych oraz sprawdzonych technologii pozwala nam na stworzenie domów o specyficznym charakterze. Panujące wewnątrz warunki – temperatura i wilgotność powietrza, już w krótkim czasie od wprowadzenia się wpłyną korzystnie zarówno na zdrowie, jak i ogólne samopoczucie mieszkańców.

Bez względu na to, na jaki projekt zdecyduje się Klient i którą z dostępnych opcji wykonawstwa wybierze, jesteśmy w stanie stworzyć w pełni bezpieczny, wyposażony we wszelkie udogodnienia dom, idealny do szybkiego zamieszkania.

Aby sprostać oczekiwaniom Klientów…

Wszystkie etapy związane z realizacją inwestycji są przeprowadzane zgodnie z ustaloną, przekazaną nam przez naszych ojców i dziadów sztuką ciesielską. Przed dostarczeniem na miejsce, w którym powstanie konstrukcja, każdy dom z bali jest wstępnie przygotowywany, a jego elementy dopasowywane. Przez cały czas trwania współpracy pozostajemy też otwarci na sugestie Inwestora i chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania, rozwiewając ewentualne wątpliwości.

Referencje

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z opiniami Klientów, którzy dotychczas skorzystali z usług firmy Gazda. Osoby te podjęły decyzję o wybudowaniu domu z bali, a ich wrażenia związane zarówno z procesem powstawania inwestycji, jak i codziennego użytkowania obiektu są bezcenne dla wszystkich tych, którzy nadal wahają się nad wyborem odpowiedniego dla siebie rozwiązania.

Chcielibyśmy też podziękować wszystkim tym z Państwa, którzy zdecydowali się poświęcić odrobinę swojego czasu i wyrazić swoją, jakże dla nas ważną, opinię. Te bezcenne referencje stanowią dla nas najlepszą motywację do dalszej pracy.

GWARANTUJEMY JAKOŚĆ , nie gwarantujemy najniższych cen!!!

Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania! Warto zaufać doświadczonej firmie z wieloletnim doświadczeniem!

Styczeń 2018 – właśnie zakończyliśmy pokrycie dachu na ostatnim budynku kompleksu apartamentowców Norweska Dolina w Szklarskiej Porębie. Polecamy piękne apartamenty i dziękujemy za zaufanie!