+48 607 744 724
Domy drewniane z bali pod klucz

Cennik

W zależności od tego, czy oczekujesz budynku w stanie surowym otwartym, zamkniętym czy pod klucz, cena za całość usługi będzie się różnić.

W przypadku stanu surowego otwartego stawiamy ściany nośne, strop i poszycie dachu – tworzymy szkielet drewnianego budynku. Udostępnimy Ci obiekt, który będziesz mógł wykończyć zgodnie z własnym pomysłem.
Stan surowy zamknięty wiąże się z postawieniem ścianek działowych, wstawieniem okien i drzwi, podbiciem i pokryciem dachu. Budynek wciąż nie jest wykończony, ale większość prac wykończeniowych na tym etapie już się kończy.
Stan pod klucz to działające instalacje, ocieplenie i prąd. Wstawimy schody, rynny, parapety, a także pomalujemy ściany. Całość zostanie wykończona drewnianymi podłogami. Tak przygotowany obiekt jest gotowy do zamieszkania – wystarczy tylko wnieść meble – i już możesz cieszyć się swoim własnym miejscem na ziemi.

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem i pełną listą prac, jakie wykonujemy na każdym etapie budowania góralskich domów z bali, a także z orientacyjną ceną za metr kwadratowy w każdym z trzech wariantów.

Marzenie o własnym, drewnianym domku wcale nie jest tak odległe od realizacji. Znalazłeś już profesjonalistów – nas, firmę Gazda. Teraz czas na projekt.

Nie zwlekaj – sięgnij po klucz do Twojej bezpiecznej przystani!

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku w którym jeden z naszych klientów opowiada o swojej budowie…

Wersja MINI – przejdź do cennika

Wersja MIDI – przejdź do cennika

Wersja MAXI – przejdź do cennika

 

W zależności od indywidualnych potrzeb, a także wymagań finansowych, możesz zdecydować się na jeden z przygotowanych pakietów – mini, midi lub maxi. Każdy z wariantów różni się zakresem wykonywanych prac, dzięki czemu nasza oferta to idealny wybór dla klientów, których interesuje dom z drewna. Cena uzależniona jest nie tylko od pakietu, ale też wybranego projektu oraz wykończenia – do stanu otwartego, zamkniętego lub wersji wykończonej pod klucz. Niezależnie od tego, na jaką konstrukcję z bali się zdecydujesz, na pewno zachwyci Cię efekt budowy. Nie są to jednak jedyne czynniki, wpływające na to, ile kosztuje dom drewniany. Cena może zmienić się także ze względu na aktualne opłaty za materiały budowlane. Dlatego w celu uzyskania szczegółowych informacji należy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo – zapraszamy!

Góralski klimat domu z bali

Przewagą budynków z drewna nad murowanymi konstrukcjami jest wyjątkowy klimat, jaki zapewnia stylizowanie obiektu na styl góralski. Dlatego zwolenników takich wyjątkowych nieruchomości na pewno zainteresuje budowa domu z bali. Cena w przypadku wykończenia do stanu otwartego, zamkniętego lub pod klucz różni się ze względu na wiele czynników. Dzięki temu bez trudu wybierzesz wariant drewnianej konstrukcji odpowiadający Twoim oczekiwaniom pod względem kosztu budowy i nie tylko.

Pamiętaj, że na ostateczną cenę wpływa wiele czynników. Wśród nich można wyróżnić przede wszystkim wybrany pakiet, ponieważ każdy z nich zawiera inny zakres prac budowlanych i wykończeniowych. Koszt budowy zależy także od tego, na jaki projekt się zdecydujesz. Możesz wybierać spośród planów domów z drewnianych bali o zróżnicowanym metrażu, liczbie pokoi i innych parametrach, wpływających na koszt wykonania budynku.

Jaki będzie koszt budowy domu z drewna?

Mamy na uwadze zróżnicowane potrzeby i oczekiwania Klientów, dlatego oferujemy klimatyczne domy z drewna. Cena konstrukcji budynku z bali może być dopasowana do osobistych możliwości finansowych, dzięki opcji wyboru określonego pakietu, projektu i stopnia wykończenia.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży wychodzimy naprzeciw licznym wymaganiom Klientów zainteresowanych budową nieruchomości wykończonej pod klucz. Nasza baza zawiera wiele gotowych projektów o zróżnicowanych parametrach, co umożliwia wybór planu, który idealnie sprawdzi się zarówno dla singla, jak i pary lub rodziny – małej albo dużej. Jeśli zastanawiasz się zatem, ile kosztuje dom z bali, sprawdź, który projekt spełnia Twoje oczekiwania i skontaktuj się z nami – przedstawimy Ci przewidywaną cenę budowy domu od stanu zamkniętego do wersji wykończonej pod klucz.

Zamieszkaj w klimatycznym domu z bali

Jako profesjonalny producent konstrukcji z bali utrzymanych w stylu góralskim nie tylko zapewniamy możliwość wyboru z bazy gotowych projektów, ale też proponujemy opcję zamówienia personalizowanego planu z wykończeniem pod klucz. Koszt budowy domu z drewna będzie wówczas ustalony indywidualnie na podstawie metrażu oraz pozostałych parametrów, które wpłyną na cenę. Podczas każdej realizacji korzystamy z bali powstających ze starannie wyselekcjonowanego materiału, dzięki czemu efekt cechuje się trwałością i zachwyca wyjątkową estetyką.