+48 607 744 724
Domy drewniane z bali pod klucz

Cennik

W zależności od tego, czy oczekujesz budynku w stanie surowym otwartym, zamkniętym czy pod klucz, cena za całość usługi będzie się różnić.

W przypadku stanu surowego otwartego stawiamy ściany nośne, strop i poszycie dachu – tworzymy szkielet drewnianego budynku. Udostępnimy Ci obiekt, który będziesz mógł wykończyć zgodnie z własnym pomysłem.
Stan surowy zamknięty wiąże się z postawieniem ścianek działowych, wstawieniem okien i drzwi, podbiciem i pokryciem dachu. Budynek wciąż nie jest wykończony, ale większość prac wykończeniowych na tym etapie już się kończy.
Stan pod klucz to działające instalacje, ocieplenie i prąd. Wstawimy schody, rynny, parapety, a także pomalujemy ściany. Całość zostanie wykończona drewnianymi podłogami. Tak przygotowany obiekt jest gotowy do zamieszkania – wystarczy tylko wnieść meble – i już możesz cieszyć się swoim własnym miejscem na ziemi.

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem i pełną listą prac, jakie wykonujemy na każdym etapie budowania góralskich domów z bali, a także z orientacyjną ceną za metr kwadratowy w każdym z trzech wariantów.

Marzenie o własnym, drewnianym domku wcale nie jest tak odległe od realizacji. Znalazłeś już profesjonalistów – nas, firmę Gazda. Teraz czas na projekt.

Nie zwlekaj – sięgnij po klucz do Twojej bezpiecznej przystani!

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku w którym jeden z naszych klientów opowiada o swojej budowie…

Wersja MINI – przejdź do cennika

Wersja MIDI – przejdź do cennika

Wersja MAXI – przejdź do cennika