+48 607 744 724
Domy drewniane z bali pod klucz

Promocje

Grudzień 2022 – Najnowsza oferta budowy domów z bali BSH.

Domy z wysyłką – prefabrykowane konstrukcje do własnego montażu!
Oczywiście opcjonalnie my  także możemy je zmontować.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przedstawiamy naszą najnowszą ofertę budowy najnowocześniejszych domów z bali w Polsce.

Oprócz kompleksowej budowy wraz z montażem naszych ekip, mamy również opcję dostarczenia konstrukcji domu do własnego montażu z pełną dokumentacją projektową i wykonawczą.

Zbudowanie własnoręcznie swojego domu nigdy nie było prostsze. Nawet osoby o podstawowych umiejętnościach budowlanych z otrzymaną dokumentacją i wsparciem naszych doświadczonych inżynierów i cieśli bez problemów zmontują swój własny dom!

 

Projekty Autorstwa Piotra Stokłosy – jednego z najlepszych projektantów w kraju.

Na początek przedstawiamy dwie oferty : dom kompaktowy – 107B o pow. ok. 100 m2 z antresolą(na parterze salon z otwartą kuchnią, sypialnia, łazienka plus dwie sypialnie i łazienka na poddaszu), lub nieco większa opcja o pow. ok. 120 m2 bez antresoli (trzy sypialnie i łazienka na poddaszu).

Dom zaprojektowany dla bala klejonego o grubości ściany 20 cm (ew. za dopłatą 24 cm), bez żadnych dodatkowych izolacji – jednolita ściana*. Jest to zdrowy dom, z samego drewna, bez żadnych folii, wełny, tynków na ścianach itp. Zalecana opcja dla alergików i osób z chorobami układu oddechowego.

PROMOCYJNA CENA ! Koszt budowy domu do stanu surowego otwartego z więźbą dachową (bez pokrycia dachowego) na wcześniej przygotowanej przez inwestora płycie z płazów 20 cm wynosi obecnie 349 000 zł  (+8% VAT) –do własnego montażu lub z montażem w cenie –   jest to oferta promocyjna   – ograniczona także ilościowo!

Istnieje także możliwość wykonania innych prac – tj. pokrycia dachowego, stolarki okiennej i drzwiowej, instalacji i wykończenia. To wszystko do ustalenia z inwestorem – zależnie od jego oczekiwań.

DOM KOMAPKTOWY 107-B

Zainteresowany projektem „KOMPAKTOWY 107-B”?
Zadzwoń 607 744 724

  • – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Drugi,  nieco większy dom OPTYMALNY 108-B o pow. ok. 148 m2.

Drugi dom – optymalny  – 108B – o pow. ok. 148 m2 –to bardzo przestronny,  nowoczesny dom, o prostej bryle, który wpasuje się w każdy krajobraz. Dom ten również zaprojektowany jest dla płazów klejonych BSH 20 cm (opcjonalnie można wykonać z płazów 24 cm). W standardowej wersji ma na parterze piękny salon z aneksem kuchennym, łazienkę, toaletę lub po. gospodarcze i  przestronną sypialnię. Na poddaszu ma 3 spore pokoje w tym jedną piękną-nowoczesną sypialnią, łazienkę i pokój gospodarczy. W opcji, kosztem sypialni możliwa jest antresola nad salonem.

Posiada także piękny zadaszony taras i wiatę na samochód.

Koszt budowy domu do stanu surowego otwartego z więźbą dachową (bez pokrycia dachowego) na wcześniej przygotowanej przez inwestora płycie wynosi obecnie 419 000 zł  (+8%  VAT) –do własnego montażu lub z montażem w cenie –  i jest to oferta promocyjna  – ograniczona także ilościowo!

Oczywiście istnieje możliwość wykonania także innych prac – tj. pokrycia dachowego, stolarki okiennej i drzwiowej, instalacji i wykończenia. To wszystko do ustalenia z inwestorem – zależnie od jego oczekiwań.